Прем’єра вистави “Нас видав хвіст”
🎭 Учні Ліцею № 26 #КЗ_Ліцей26 (директор Вікторія Полагейкіна) завітали на Нову сцену Театр ім. Лесі Українки, щоб на власні очі побачити прем’єру вистави Нас видав хвіст 🎬✨
Під час перегляду діти занурилися у філософський світ п’єси Дон Нігро, де через щирі та дотепні образи тварин актори розкривали складні людські почуття 🐾💭 Глибока гра молодих артистів та незвичайна постановка залишили у ліцеїстів незабутні враження, подарувавши простір для роздумів та щирих емоцій 💫👏






